SHITET APARTAMENT 3+1+2+ TARRACE NE QENDER - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2+ Tarrace ne qender te Durresit, tek Bashkia. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 12 katesh. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme 136m2, dhe siperfaqe totale 145m2, si dhe tarrace ne pronesi me siperfaqe 136m2, dalja e te ciles mundesohet me shkalle te brendshme brenda apartamentit. Ambienti organizohet nga nje ambient ndenje me ballkon, i ndare nga ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi nga e cila njera me ballkon, dhe 2 tualete i cili njeri eshte me dritare. Apartamenti oriantohet nga perendimi dhe veriu, ofron pamje te qendres se qytetit, pjeses se bulevardit kryesor, amfiteatrit si dhe portit te Durresit. Pallati eshte i pajisur me 2 ashensore, ka administrim te rregullt. Cmimi i shitjes eshte 1000 euro/m2. Per me shume informacion jeni te lutur te kontaktoni prane zyres sone.


Informacion
Sip. Totale:

145 m2

Sip. e brendshme:

136 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

12

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

511

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Bulevardi

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020