SHITET APARTAMENT 2+1 TE KOPSHTI ZOOLOGJIK! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re.
Ky apartament ka nje siperfaqe totale 106m2.
Organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
Ne perberjen e ketij apartamenti ndodhen dhe dy ballkone te medha.
Vendodhja e kesaj prone ofron nje jetes mjaft te qete dhe komode.
Prona gezon dokumentacionin e duhur hipotekor.
Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani.


Informacion
Sip. Totale:

106 m2

Sip. e brendshme:

91 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

1259

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rruga Eduart Mano, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020