SHESIM APARTAMENT 2+1 TEK KINOSTUDIO! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen e Kinostudios, prane komisariatit nr.4 , shesim apartament 2+1 ! Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje pallati te ri te mire administruar. Ka siperfaqe 84m2 dhe organizohet ne dhome ndenje & ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon me pamje te lire. Prona ndodhet ne nje zone te qete dhe mundeson te gjithe facilitetet. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me teper informacion apo vizite ne prone , mund te me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

84 m2

Sip. e brendshme:

84 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

470

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kinostudio, sapo kalon Rajonin nr.4, Kinostudio

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020