SHESIM AMBJENT KOMERCIAL ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen e Kinostudion, prane rajonit nr.4 shesim ambjent komercial ! Ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri dhe ka siperfaqe totale 326 m2. I pozicionuar buze rruges kryesore , me lartesi 4 meter, ka fasade xhami te konsiderueshme per ta bere kete prone teper atraktive. Eshte e pershtatshme per shumellojshmeri biznesesh si ; supermarket, call center, institucion financiar etj. Gjithashtu eshte nje mundesi e shkelqyer investimi sepse aktualisht eshte i dhene me qira prej vitesh ne vleren 2400 euro ! Disponon dokumentacion te rregullt. Per me teper informacion apo vizite ne prone , mund te me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

327 m2

Sip. e brendshme:

327 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

190

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kinostudio, Rajoni nr.4, Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020