Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 99 m2 te ish-rajoni i policise - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 99 m2 te ish-rajoni policise. Apartamenti eshte i strukturuar ne dy dhoma gjumi, nje soxhorno, nje tualet, dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne kat te tete me orjentim jug-lindje. Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

99 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

453


Vendndodhje

Adresa: Rruga, Ish Rajoni I Policise

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020