APARTAMENT PËR SHITJE, RRUGA E KAVAJES - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament në pallat të ri, pjesërisht i mobiluar pranë ish parkut të autobuzave. Rruga e Kavajës. Apartamenti organizohet në një dhomë gjumi dhe një dhomë ndenjeje. Orientimi : Jug-Perëndim. Kati i 9 , 2 ashensor. Apartamenti eshte me dokument pronesie. Per me teper informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

69 m2

Sip. e brendshme:

62 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

406


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajes, Ish parku i autobuzave,

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020