Shiten apartamente 2+1 prane Shetitores Taulantia - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne nje zone shume te frekuentuar dhe turistike .Apartamenti ne stukturen e tij eshte e perbere 2 dhoma gjumi 1 kuzhine 2 banjo ,2 ballkone.Apartamenti eshte i ndertuar me punime cilesore .Per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

116 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

543


Vendndodhje

Adresa: Prane Shetitores Taulantia, Shëtitorja Taulantia

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020