Shitet apartamenti 122 m2 + garazhd - Century 21 Albania
Përshkrim

i.Shitet apartamenti me siperfaqe 122 m2, ne lagjen nr.5, kati i 5 banim. Apartamenti eshte i orientuar Veri-Lindje, dhe ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndjenje, 1 tualet, 2 ballkone te medha qe lidhin dhomat e gjumit. Sebashku me apartamentin shitet edhe garazhdi 24m2 por ne raste te vecanta mund te bejme dhe shitje te vecanta secila. Cmimi i apartamentit eshte i diskutueshem.


Informacion
Sip. e brendshme:

122 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

432


Vendndodhje

Adresa:

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020