Shitet garazhd me nje siperfaqe 20 m2. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet garazhd me nje siperfaqe 20 m2.Garazhdi eshte ne gjendje te mire, i pajisur me energji elektrike dhe uje te pijshem. Garazhdi ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni .


Informacion
Sip. e brendshme:

20 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Garage

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

614


Vendndodhje

Adresa: rruga, Tregu fshatar

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020