Jepet lokali me qira me nje siperfaqe 155 m2. - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira lokali ne zonen e plazhit me nje siperfaqe 155 m2 i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: market, muzik live, restorant etj. Lokali ndodhet ne kate te pare me pamje nga rruga dhe eshte i mobiluar. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

155 m2

Sip. e brendshme:

155 m2

Sip. Toke:

155 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Bar / Restaurant

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

307

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020