SHESIM PENTHOUSE PRANE TEG! - Century 21 Albania
Përshkrim

Penthouse ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranes, në një Rezidencë pranë TEG. Penthouse eshte pjese e një kompleksi rezidencial katër katësh me cilësi të lartë ndërtimi. Penthouse eshte e organizuar në living room dhe kuzhinë, dy dhoma gjumi, ku dhoma matrimorniale ka një tualet brenda. Gjithashtu penthouse ka një verandë me siperfaqe 24m2 ku ofron një pamje relaksuese. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

121 m2

Sip. e brendshme:

97 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Penthouse

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

85

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: TEG

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020