Dyqan per qira - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Dyqan per qira, i pozicionuar ne nje zone mjaft te mire te Tiranes, i pershtatshem per biznese te ndryshme. Ambienti ka hapesira te bollshme dhe fasade te mire ne rruge. Per cdo informacion, mund te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

175 m2

Sip. e brendshme:

175 m2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Shop

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

218


Vendndodhje

Adresa: Rr. Perlat Rexhepi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020