Apartament 2+1 per qira - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Apartament per qira, pjese e nje prej ndertimeve me cilsore ne Tirane, prane Gardes se Republikes. Apartamenti ndodhet ne katin e IV, ka hapesira te bollshme te organizuara ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje te madhe me ambientin e gatimit, 2 tualete dhe nje verande. Mobilimi eshte i stilit neoklasik dhe i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

140 m2

Sip. e brendshme:

140 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

170


Vendndodhje

Adresa: Rr. Ibrahim Rugova, prane Gardes se Republikes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020