Apartament me qera te Liceu - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.
Apartamenti ka dy dhoma gjumi . Ne dhomen matrimoniale ndodhet edhe nje tualet. Te dyja dhomat e gjumit kane ballkon.
Gjithsej apartamenti ka dy tualete. Kuzhina eshte e vecuar dhe ka dritare. Salloni ka nje hapesire te bollshme dhe ka edhe ballkon.
Apartamenti ka koridor dhe eshte i shtruar me parket. Disponon edhe nje post parkimi . Sistemi i ngrohjes eshte qendror.
Orientimi eshte Jug-Lindje.Per me teper informacion na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

118 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

237


Vendndodhje

Adresa: Rr. e Elbasanit prane Liceut

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020