Jepet me qira dyqani me siperfaqe 35 m2. - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Jepet me qira dyqani me siperfaqe 35 m2 ne nje nga zonat me te frekuentuar te qytetit. Dyqani ndodhet me pamje nga rruga ne kat te pare dhe mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si: zyra, agjensi etj. Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni


Informacion
Sip. e brendshme:

35 m2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

180


Vendndodhje

Adresa: Lagia 12, Rruga adria, prane pallatit te sportit.

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020