Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 67 m2. - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 67 m2 te sheshi i trageteve. Apartamenti eshte strukturuar ne nje dhome gjumi, nje soxhorno se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne kat te gjashte me orjentim veri-perendim. Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

67 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

241


Vendndodhje

Adresa: Stacioni i trenit

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020