APARTAMENT 2+1 PER QIRA PERBALLE DELIORGJIT ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne rrugen e Kavajes, perballe Delijorgjit, jepet me qira apartament 2+1 ! Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri me dy ashensore. Pallati eshte i mireadministruar dhe shume i sigurte duke qene se survejohet me kamera sigurie. Organizohet ne nje dhome ndenje & kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Mobilimi eshte i ri dhe teper komod perfshire te gjithe elektroshtepiaket dhe kondicioner. Ne cmim perfshihet tatimi 15%. Per me teper informacion ose vizite ne prone jeni te mirepritur te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

175

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: perballe DELIORGJIT, Globe

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020