Shesim apartament 2+1 tek Rruga e Durresit ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen e Rruges se Durresit, shume prane qendres, shesim apartament 2+1 ! Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 85m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Orientimi nga Jug Perendimi dhe pamja e lire, mundeson ndricim natyral te te gjithe ambjenteve te prones. Organizohet ne menyre te rregullt nepermjet korridorit; dhome ndenje , ambjent gatimi, dy dhoma gjumi te bollshme, nje tualet me dritare. Zona eshte teper e preferuar per banim dhe mundeson te gjithe facilitetet. Prona disponon dokumentacion te rregullt. Per me teper informacion apo vizite ne prone, mund te me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

94 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

351

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Durresit, Sheshi Skënderbej (Qendër)

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020