Hyr
Përshkrim

Apartament per qira prane kompleksit Dinamo ne nje ndertim te ri ne rrejt kompleksesh. Apartamenti eshte i sapo mobiluar me cdo gje te re. Organizohet nga nje dhome gjumi me ballkon, nje sallon me kuzhine gjithashtu dhe nje ballkon tjeter si dhe nje tualet. Per me shume informacion dhe vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

44


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Dinamo

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019