Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 92.1m2. Apartamenti eshte i organizuar me nje dhome ndenje + ballkon, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte ne proces hipoteke.


Informacion
Sip. Totale:

92 m2

Sip. e brendshme:

81 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

Sold

Website Views:

99


Vendndodhje

Adresa: Rruga

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019