Hyr
Përshkrim

Ambienti komercial ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, zona e Stadiumit Dinamo. Zona eshte e plotesuar nga ana infrastrukturore dhe ka nje nderthurje te ndertimeve ekzistuese me ato te reja..Ambjenti ka akses si nga rruga kryesore ashtu edhe brenda lagjes (mundesi e dy fasadave).Prona disponon certifikate te rregullt.Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

64 m2

Sip. e brendshme:

64 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

83


Vendndodhje

Adresa: Stadiumi Dinamo

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019