Shitet apartament 3+1 Misto Mame - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 3+1 kati 3-te i mobiluar 115 m2. Organizimi i bredshem:Koridor i cili ben nje shperndarje te mire te 3 dhomave te gjumi te cilat jane te ndricuara ,kuzhine+ ambjent ndenje ,2 tualete dhe ballkon.Ndodhet ne zonen e Misto Mames.Pallati ka akses ne rruge kyesore me pamje nga juglindja.Permban kontrate porosie por nuk disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone lutem te na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

115 m2

Sip. e brendshme:

102 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

261


Vendndodhje

Adresa: Rr.Besim Halla

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020