Përshkrim

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Botanik me siperfaqje 122 m2. I organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon i madh i perbashket me zonen e gatimit, 2 tualete, ballkon dhe verande. Apartamenti ndodhet ne katin 8-te dhe ofron pamje te mrekullueshme drejt Kopshtit Botanik. Apartamenti disponon certifikate pronesie. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.


Informacion
Sipërfaqja:

112 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Kati:

8 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Sold

Website Views:

25 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Prane Kopshtit Botanik

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019