Hyr
Përshkrim

Ambient komercial per qira buze rruges kryesore, shume afer Liceut Artistik me siperfaqe 102m2. Ambienti disponon verande dhe eshte shume i pershtatshem per bar, restorant dhe shume biznese te tjera. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.


Informacion
Sip. Totale:

102 m2

Sip. e brendshme:

102 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

47


Vendndodhje

Adresa: Rruga Ismail Qemali

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019