Përshkrim

Ambient komercial per qira buze rruges kryesore, shume afer Liceut Artistik me siperfaqe 102m2. Ambienti disponon verande dhe eshte shume i pershtatshem per bar, restorant dhe shume biznese te tjera. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.


Informacion
Sipërfaqja:

102 m2

Tualetet:

1 Tualetet

Lloji:

Commercial Lloji

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

19 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Rruga Ismail Qemali

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019