Përshkrim

Jepen me qera apartamente te Gjiri i Lalzit. Apartamentet jane ndertuar ne nje godine 3 kate, te ndara 2 ne secilin kat, ne total 6 apartamente. Apartamentet jane te strukturuar ne 2 dhoma gjumi, tualet, dhome ndenje dhe kuzhine gatimi te gjitha te kompletuara. Mund te shitet e gjithe vila, ose secili apartament me vete. Apartamentet kane siperfaqe duke variuar nga 97m2 deri 103 m2. Ndodhen prane kompleksit "Primavera", ne Gjirin e Lalzit. Jane te sapondertuara, dhe te pajisura me certifikate pronesie. Kompleksi eshte vetem 50m larg detit, i rrethuar, me roje sigurie, kamera, vend parkimi, dhe hapesira te gjelbra per tu shfrytezuar nga banoret. Mund te jepen dhe me qera apartamentet ditore ose mujore. Ne pagesen e qerase jane te perfshira parkimi, pastrimi i apartamentit, wireless, cadra+ shezllon ne plazh, roje sigurie, uji dhe dritat. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

97 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Kati:

1 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

988 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Gjiri i Lalzit, Komplesi Primavera.

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019