Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet ose jepet me Qira apartame 1+1 ne zonen "Unaza e Re".Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.Apartamenti eshte i mobiluar.Organizohet ne nje sallon+ kend gatimi si dhe nje dhome gjumi + tualet .Orjentimi Lindje.Per nje vizite lutem na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

76 m2

Sip. e brendshme:

61 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

206


Vendndodhje

Adresa: Unaza e Re

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020