Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re,ne nje zone mjaft te aksesueshme dhe afer rruges kryesore. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85.8m2 ne total,prej te cilave 75.9m2 jane siperfaqe e brendshme. Ndodhet ne katin e 7 (jo te fundit) te nje pallati me punime mjaft cilesore dhe ka orientim nga jugu cka ben qe apartamenti te kete ndicim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe kohes. Ka nje organizim te brendshem shume te rregullt me nje korridor qe ben shperndarjen e hapsirave, dy dhoma gjumi, dy ballkone, nje ambient ndenje + ngrenie si dhe nje tualet me dritare. Pallati eshte me ashensor dhe shkallet kane ndricim natyral. Gjithashtu zona e brendshme e bllokut te banimit eshte e sistemuar me gjelberim dhe ambiente pushimi. Ne cmim perfshihet k/bufe dhe mobilja e televizorit.
Per nje vizite ne prone ose informacion me te detajuar jeni i lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

86 m2

Sip. e brendshme:

76 m2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

224


Vendndodhje

Adresa: Unaza e Re, rruga ''Tom Plezha''

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020