Apartament me qira ne Rr.Bogdaneve - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament me qira ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane.
Pozicionimi Veri-Lindje mundeson pamje direkte ne Rr.Bogdaneve si dhe ndricim shume te mire.
Apartamenti kompozohet nga nje sallon,nje ambjent ngrenje,ne ambjent studio,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti disponon te gjitha elektoshtepiaket perfshire kondicionere ne cdo dhome.


Informacion
Sip. e brendshme:

145 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

195


Vendndodhje

Adresa: Rr.Bogdaneve Tirane

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020