JEPET AMBIENT ME QIRA PËR BANKË TEK "BËRRYLI" - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet ambient komercial tek Brryli me qira, për lokal ose për bankë. Ambienti ndodhet në katin e parë të një pallati, pranë kryqëzimit kryesor, buzë rrugës kryesore "Kont Leopold Bertol". Sipërfaqja e brendshme është 118.1 m2 , e organizuar në 3 dhoma kryesore dhe 2 të tjera me funksione të ndryshme. Gjithashtu ka 3 tualete. Dhomat komunikojnë më njëra-tjetrën. Përreth ka një verandë me një sipërfaqe 151 m2. Duke qenë në një nga zonat më të populluara dhe frekuentuara të Tiranës, në një pozicion të përshtatshëm, të jep mundësi të artë për një biznes/institucion financiar me një nga degët e tij. Ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme.
Për një vizitë në pronë, jeni të lutur të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

269 m2

Sip. e brendshme:

118 m2

Tualetet:

3

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

697


Vendndodhje

Adresa: Rruga "Kont Leopold Bertol",

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020