Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartament 3+1 per Shitu rprane Fakultetit Juridik. Ka nje planimetri te rregullte dhe eshte i mire organizuar. Me pamje nga rruget kryesore. Ideale per zyra, klinike dentare, per cdo lloj biznesi qe mund tju nevojitet ne kete zone. Ndodhet ne katin e 1-te banimit. Ka akses shume te mire ne rruget e tiranes. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

122 m2

Sip. e brendshme:

122 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

231


Vendndodhje

Adresa: Rr. Perlat Rexhepi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020