Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartament i pozicionuar ne nje ndertim te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine me vete dhe ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.Apartamenti ka orientim jug-perendim. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

72 m2

Sip. e brendshme:

72 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

110


Vendndodhje

Adresa: Rruga Lidhja e Prizrenit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020