Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartament 3+1 per Qera tek Kompleksi Nobis. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri dhe ne nje ndertim nga me te miret ne Tirane. Ka orientim Jug-Lindje-perendim. Ka mundesi parkimi. Ka nje planimetri shume te rregullte dhe nje organizim perfekt te ambjenteve te brendshme. Apartamenti ka nje mobilim moderne. Ka akses shume te mire te cdo lloj facilitete si shkolla, liqeni artificiale, supermarkete, transportin publike. Cmimi eshte i diskutushem. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

189 m2

Sip. Toke:

189 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

147


Vendndodhje

Adresa: Rr. Sami Frasheri

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020