Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament ne zonen e plazhit ,Durres, prane hotel "Adriatik". Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati buze detit, te ndertuar 2 vite me pare. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 soxhiorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Na kontaktoni per nje vizite nga afer. Feleminderit!


Informacion
Sip. Totale:

73 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

135


Vendndodhje

Adresa: Lagjia 13, Rruga

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020