Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament me hapesira te medha e mjaft te ndricuara te zona e Liqenit te Thate.
Ka nje siperfaqe totale prej 360m2, nga te cilat 100m2 jane verande me pamje nga Liqeni Artificial. Pjesa tjeter perbehet nga nje holl 90m2 me 2 hapesira ndenje dhe kuzhine amerikane, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me ndricim natyral, dhome lavanderi si dhe 2 ballkone.
Gjithashtu apartamenti ka sistem chillerash, barbecue dhe vend per oxhak.
Mos e humbisni rastin per nje vizite ne prone !


Informacion
Sip. Totale:

360 m2

Sip. e brendshme:

260 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

150


Vendndodhje

Adresa: rruga Kolombo

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020