JEPET ME QIRA KAT VILE NE LAGJEN 18! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira kati i dyte i nje vile dy kateshe ne lagjen 18. Siperfaqja totale eshte 60 m2 dhe eshte e organizuar ne nje dhoma gjumi, nje kuzhine+ dhome ndenje, nje para- dhome, nje tualet dhe nje ballkon. Ambienti ofrohet i mobiluar si ne foto, gjithashtu ka dhe nje garazhd.
Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

118

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Stadiumi, Stadiumi

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020