Apartament 1+1 per qira - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 perballe Kopshtit Botanik. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. I arreduar ne menyre moderne dhe me pamje relaksuese kundrejt kopshtit botanik, apartamenti te ofron mundesite per nje jetese komode. Per me shume informacion ju ftoj ta vizitoni nga afer!


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

62 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

294

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020