Japim me Qira Ambient Komercial tek Piramida - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qira ambient komercial prane Piramides.
Ambienti ka siperfaqe totale 200m2 me fasade xhami dhe mundesi shume te mira reklamimi. per cdo lloj biznesi.
Ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar e cila ofron mjaft facilitete.
Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.


Informacion
Sip. Totale:

200 m2

Sip. e brendshme:

200 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

70

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: 2 kullat, Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020