JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE VILAT GJERMANE - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 te Vilat Gjermane.
Organizohet ne dy dhoma gjumi , nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen , nje ballkon me nje pamje fantastike dhe nje tualet .
Apartamenti eshte i pabanuar me pare ,i mobiluar per nje jetese sa me komode dhe i kendshem per syrin.
Per nje vizite ne prone ose me teper informacione ju lutem me telefononi!


Informacion
Sip. Totale:

94 m2

Sip. e brendshme:

84 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

10

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

32

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020