Jepet me qira ambjent sherbimi - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Jepet me qira ambjent sherbimi, prane Fakultetit te Drejtesise. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka nje siperfaqe prej 280 m2, te ndara ne ne dy salla, tre zyra dhe tre tualete. Ndarjet jane te krijuara me material Kartonxhesi, e cila bene te mundur riorganizimin e ambjentit sipas funksionit. Ambjenti eshte i rrethuar i gjithi me vetrata xhami, te cila mundesojne ndricim dhe aspirim natyral.
Per me shume detaje, jeni te mirepritur per nje vizite ne prone.
Faleminderit


Informacion
Sip. Totale:

280 m2

Sip. e brendshme:

260 m2

Tualetet:

3

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

229


Vendndodhje

Adresa: Rr. Milto Tutulani

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020