Apartament 2+1 per Qera - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet apartament 2+1 per qerai te Kopshti Botanik. Apartamenti ka nje siperfaqe 130 m2. ne katin e 5 me nje super pamje nga Liqeni i Tiranes dhe Kopshti Zoologjik. Apartamenti eshte ne nje pallati te mire administruar dhe totalisht i investuar me punime cilesore, arredimi dhe çdo punim tjeter eshte projektuar dhe zbatuar ne detaje. I organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Zona ofron qetesi dhe ka nje location perfekt. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Preferohet klient i huaj. Per me teper info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

131 m2

Sip. e brendshme:

131 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

39

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020