Ambient per Zyra tek Torre Drini - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qira Ambient per zyra tek Torre Drini. Ambienti disponon nje siperfaqe te brendeshme prej 197.3m2. Organizohet ne 4 ambiente pune me hapesira te konsiderueshme, kend ngrenie te vecuar, 2 tualete, ballkon dhe nje depo. Orientimi Perendim, Jug-Perendim gje qe ben te mundur ndricim natyral per nje pjese te konsiderueshme te dites. Ne prone jane bere investime teper cilesore ku vlen te permenden shtrimi me parket druri dhe mermer, sistem qendror kondicionimi etj. Jepet me qira me nje cmim prej 1600Euro/Muaj. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

215 m2

Sip. e brendshme:

197 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

12

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

28

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020