Ambient per Zyra tek Torre Drini - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qira Ambient per zyra tek Torre Drini. Ambienti disponon nje siperfaqe te brendeshme prej 152.5m2. 3 ambiente pune, kend ngrenie, 2 tualete dhe nje depo. Orientimi Jug-Lindje gje qe ben te mundur ndricim natyral per nje pjese te konsiderueshme te dites. Ne prone jane bere investime teper cilesore ku vlen te permenden shtrimi me parket si dhe pllak mermeri ne korridor, sistem qendror kondicionimi etj. Jepet me qira me nje cmim prej 1300Euro/Muaj. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

170 m2

Sip. e brendshme:

152 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

10

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

28

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020