OKAZION!! Apartament 2+1 per shitje tek Rr.Elbasanit - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Shitet apartament ne rrugen e Elbasanit i organizuar nga kuzhina bashke me dhomen e ndenjes,dy dhoma gjumi,dy ballkone,ne depo dhe nje tualet.Apartamenti eshte i shruar me parket.Per me shume informacion dhe vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

107 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

153


Vendndodhje

Adresa: Ambasada Amerikane

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020