SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR ME POST PARKIMI TEK MALI I ROBIT !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e Malit te Robit, nje nder zonat me te pelqyera per sa i perket frekuentimit te plazhit.
Ndodhet ne nje nder komplekset me te mire administruara te zones. Pozicionohet ne katin e pare te banimit te nje godine 4 kateshe.
Organizimi i apartamentit perbehet nga nje korridor i vogel i cili perben shperndarjen ne 1 dhome ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, gjithashtu dhe 2 ballkone.
Ka nje orjentim Lindje-Jug-Perendim gje e cila ben te mundur ndricimin natyral gjate gjithe dites.
Apartamenti disponon nje arredim modern. Gjithashtu ne cmim eshte i perfshire edhe nje post parkimi i rezervuar.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

59

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Mali i Robit

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020