Shesim Truall + Ndertim prane 21 Dhjetori - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Truall + Ndertim prane 21 Dhjetori. Traulli disponon nje siperfaqe prej 350m2 dhe ndertimi nje siperfaqe prej 270m2. Prona eshte e dhene me qira. Zona teper strategjike dhe e aksesueshme direkt ne unaze shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit. Intensiteti i ndertimit 2.5. lartesia 26m, lejohet deri ne 8 kate ndertim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

350 m2

Sip. e brendshme:

270 m2

Sip. Toke:

350 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

36

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: 21 Dhjetori

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020