Kapanon me qera prane Doganes ne Vorë - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qera kapanon prane Doganes, ne Fushe-Preze me siperfaqe 1010 m2 ndertim, 9 m lartesi dhe 2925 m2 truall.
Ka mundesi futje traileri brenda, nje pjese jane zyra, hapesire parkimi rreth e rrotull, mundesi shtimi te te njejtes permase pas kapanonit aktual me te njetat permasa trualli. Disponon linje 3-fazore 32 amper, uje 24 ore nga pusi 150 m i thelle, ndricim natyral dhe te brendshem dhe mundesi vendosje vinci.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

1010 m2

Sip. e brendshme:

1010 m2

Sip. Toke:

2925 m2

Kati:

1

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

25

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Doganes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020