SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES PLAZH! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e plazhit te Durresit ne Iliria ne katin e 2 te nje pallati te ri te mirembajtur. Organizohet me 2 dhome gjumi, 1 dhome ndenje bashk me guzhinen, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte totalisht eshte i mobiluar dhe shitet ashu sic eshte. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

73 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

65

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh Iliria

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020