Shesim Hotel ne vije te pare ne Durres - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Hotel ne vije te pare ne Durres. Hoteli disponon nje siperfaqe totale ndertimi prej 1280m2 te organizuara ne 5 kate ku ne katin perdhe me siperfaqe prej 200m2 ndodhet Bar/Restorant/Pizzeri ndersa 4 katet e tjera perkatesisht me nga 270m2 secili, perbehen ne total prej 16 apartamente 1+1, 4 dhoma hoteli si dhe 20 tualete. Hoteli ka nje siperfaqe toke prej 400m2. Ndodhet ne vijen e pare ne zonen e plazhit te Durresit. Aktiv prej vitesh dhe me nje klientele te konsoliduar. Aktualisht ne gjendje pune. Prona gezon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi: 2'200'000 Euro. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

1480 m2

Sip. e brendshme:

1280 m2

Sip. Toke:

400 m2

Dhomat e gjumit:

20

Tualetet:

20

Lloji:

Hotel

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

60

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020