Shesim Njesi prane Sheshit Wilson - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Njesi prane Sheshit Wilson. Prona ndodhet midis Sheshit Wilson dhe Liqenit te Tiranes ne Rrugen Sami Frasheri. Disponon nje siperfaqe neto prej 300m2 dhe te shfrytezueshme deri ne 700m2. Aktualisht i dhene me qera me kontrat qira 5+5 nje biznesi mjaft te konsoliduar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi: 3'500'000 Euro. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

700 m2

Sip. e brendshme:

300 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

65

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Sami Frasheri

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020