SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE ASTIR - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet ambient komercial ne zonen e Astirit, prane njesise bashkiake nr. 14
Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe prej 78 m2, eshte open space dhe perfshin nje tualet.
Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete nga me te ndryshmet.
Disponon dokumentacion te rregullt. Ambienti aktualisht eshte i dhene me qira.
Per me shume informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

79 m2

Sip. e brendshme:

79 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

26

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020